بازار خرید و فروش عمده کیف و کوله مدرسه ای
خانه / کوله پشتی / خرید کیف مدرسه پسرانه | تولید کیف مدرسه در طرح های مختلف

خرید کیف مدرسه پسرانه | تولید کیف مدرسه در طرح های مختلف


خرید کیف مدرسه پسرانه و دخترانه در روزهای پایانی شهریور ماه همزمان با آغاز مدارس و فصل خرید کیف برای دانش آموزان است و تب و تاب موجود در این فضا و شلوغی کارهایی که والدین برای رفتن فرزندان برعهده دارند باعث می شود که گاهی نکته های مهم در خرید کیف مدرسه فراموش شود.

نکات ضروری که والدین باید برای خرید کیف مدرسه ابتدایی رعایت کنند:

 1. سبک بودن
 2. داوم و استحکام
 3. داشتن جیب لیوان و قمقمه
 4. قابل شستشو بودن
 5. کیف چرخ دار
 6. جنس کیف
 7. بندهای تو پر از جنس پنبه و نرم
 8. جیب دار بودن کیف

خرید کیف مدرسه پسرانه از فروشگاه های مختلف امکان پذیر می باشد.

خرید کیف مدرسه پسرانه | تولید کیف مدرسه در طرح های مختلف

قیمت خرید کیف مدرسه پسرانه

قیمت خرید کیف مدرسه پسرانهقیمت خرید کیف مدرسه پسرانه در بازار مختلف است. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های گوناگون کیف پسرانه نمدی و یا کیف مدرسه پسرانه اسپرت را خریداری نمایید. از این فروشگاه ها همچنین می شود قیمت روز کیف مدرسه پسرانه را هم جویا شد.

به چند نمونه از کیف های پسرانه در این جا و قیمت های آن توجه کنید:

 • کیف و کوله پشتی بیو وانگ، قیمت: ۴۹۵۰۰۰ تومان
 • کوله پشتی مدرسه جینگ پین، قیمت: ۲۳۰۰۰۰ تومان
 • کیف و کوله پشتی مدرسه پیکسل دار، قیمت: ۱۲۰۰۰۰ تومان

فروش اینترنتی کیف مدرسه پسرانه

فروش اینترنتی کیف مدرسه پسرانهفروش اینترنتی کیف مدرسه پسرانه از سوی فروشگاه های آنلاین گوناگونی انجام می پذیرد. این فروشگاه ها کیف مدرسه پسرانه را در مقاطع گوناگون عرضه می دارند که عبارتند از:

 1. کیف مدرسه پسرانه ابتدایی
 2. کیف مدرسه پسرانه دبیرستانی
 3. کیف مدرسه پسرانه راهنمایی
 4. و …

خرید از فروشگاه های آنلاین بسیار راحت و آسان است. شما تنها با فشار دادن چند کلیک می توانید بهترین کیف ها را با کیفیت های مختلف خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. وب سایت های اینترنتی همیشه در دسترس هستند و شما در هر زمان از شبانه روز که خواسته باشید، می توانید وارد وب سایت ها شوید و کیف مورد نظر خود را پسندیده و خریداری کنید.

تولید انواع کیف مدرسه در سایز های متنوع

تولید انواع کیف مدرسه در سایز های متنوعتولیدی های گوناگون کیف مدرسه، آن را در سایزها اندازه های مختلفی تولید و به بازارع عرضه می دارند. در کل می توان کیف های مدرسه را این گونه سایز بندی کرد:

 • اندازه بزرگ
 • اندازه متوسط
 • اندازه کوچک

درباره کیف ها باید به این نکته توجه نمود که آنان باید متناسب با سن و سال و شرایط فیزیکی بدن دانش آموز هم خوان باشد. کیف های بزرگ ممکن است برای دانش آموزانی که جثه کوچکی دارند، آسیب برساند و باعث شود تا ستون فقرات آنان به مرور زمان دچار مشکلات گوناگونی شود. پس در این خصوص باید نهایت دقت را انجام داد.

برترین برند های تولید کننده کیف پسرانه

برترین برند های تولید کننده کیف پسرانهبرندهای گوناگونی در کشورمان وجود دارند که انواع کیف مدرسه را تولید می کنند. در این خصوص می توان به این شرکت ها و برندها اشاره کرد:

 • کیف چرم مشهد
 • کیف چرم ملل
 • کیف رضوان
 • کیف گوهری
 • کیف تهران بگ
 • و …

همه این تولیدی ها انواع مختلفی از کیف های مدرسه ای را تولید و روانه بازار می کنند که می توانید با مراجعه به آنان کیف مردانه را هم در کنار کیف های مدرسه خریداری کنید و مورد استفاده قرار دهید و بگذارید تا کودکان تان از داشتن آن ها لذت ببرند.

خرید ارزان ترین کیف مدرسه پسرانه

خرید ارزان ترین کیف مدرسه پسرانهخرید ارزان ترین کیف مدرسه پسرانه از این فروشگاه ها امکان پذیر است:

 • فروشگاه هایی سطح شهر
 • فروشگاه های آنلاین

از این فروشگاهها می توان خرید کیف مدرسه پسرانه ابتدایی و دیگر مقاطع را با قیمت ارزان انجام داد.

امروزه با بیشتر شدن هزینه های زندگی همگی به دنبال مکانی هستند تا خرید ارزان با کیفیت انجام دهند اما واقعاً جایی وجود دارد که با پول کمتری همان کیفیت کالا را بخریم.

پیدا کردن مراکز خرید ارزان کار سختی نیست عموماً بهترین مراکز خرید برای هر چیزی است مراکزی هستند که به اصطلاح بورس آن محصول هستند.

مراکز خرید تهران بسیار زیاد است و جز بازار بزرگ تهران که مهم ترین و شناخته ترین مرکز خرید ارزان در تهران است، مراکز دیگری در نقاط دیگر شهر نیز وجود دارد و غالباً هر محله ای بازارهای کوچک و شناخته شده دارد.

خرید کوله پشتی دخترانه اسپرت | خرید ارزان ترین کوله پشتی دخترانه

فروش عمده کیف مدرسه پسرانه اینستا

فروش آنلاین و ارائه مدل های مختلف توسط سایت و اپلیکیشن اینستاگرام در سال‌های اخیر بسیار پرطرفدار بوده است.  این عامل سبب شده است تا خرید کیف مدرسه پسرانه از طریق بسیاری از صفحات فروش تکی کیف مدرسه پسرانه اینستا و کانال های تلگرامی طرفداران خاص خود را داشته باشد.  حتی برخی از کارگاه های تولید کیف مدرسه طرح های مختلف خود را از طریق صفحات اینستاگرامی با کیفیت خوب به نمایش می‌گذارند.  مزیت دیگر خرید کیف مدرسه پسرانه اینستا گرامی استفاده از قابلیت استوری و فیلم گرفتن و نشان دادن کیفیت و زوایای مختلف محصول است. این مزیت  توانسته است برای جلب توجه مشتریان عامل تاثیر گذاری باشد.

نوآوری در تولید کیف مدرسه دخترانه دبیرستانی جدید

ارتباطات با دنیای بیرون از ایران و نگاه کردن به شرکت هایی که همواره با نوآوری محصولات متفاوتی را تولید می‌کنند باعث شده است تا برخی از کارگاه های تولید کیف مدرسه برای تولید کیف مدرسه دخترانه دبیرستانی جدید و حتی تولید و افزایش خرید کیف مدرسه پسرانه نیم نگاهی به مدل هایی کنند که در بازار بیرون از ایران تولید میشود.  به عنوان مثال استفاده از سیم صدا داخل کوله پشتی برای راحت وارد کردن سیم هدفون  یکی از این موارد بوده است.  مورد بعدی استفاده از محفظه داخل ضربه گیر برای لپ تاپ بوده که در بسیاری است مدل های کیف مدرسه دخترانه دبیرستانی جدید با قیمت های رقابتی به بازار عرضه شده تا بتوانند نظر خریداران را برای نو کردن وسایل خود و جایگزین کوله پشتی هایی که قبلاً داشته اند به خود جلب کنند

نوآوری در تولید کیف مدرسه دخترانه دبیرستانی جدید

دیجی کالا کیف مدرسه را با قیمت مناسب میفروشد؟

فروش آنلاین از طریق دیجی کالا کیف مدرسه اسپرت و همینطور فروش آنلاین دیجی کالا کیف مدرسه دخترانه به دلیل ارائه جذابیت ها و جزئیات محصولات برای برخی از خریداران سبب شده است تا برخی به این وضع و خرید اینترنتی  علاقه نشان بدهند.  برای مثال در هنگام خرید کیف مدرسه پسرانه با ارائه مدل های جذاب دیجی کالا انواع کیف مدرسه پسرانه را با جزئیات کاربردی و همینطور ابعادی که مد نظر شماست به نمایش گذاشته است.  با افزایش محدودیت های کرونایی در سال گذشته بازار فروش بالای سایت دیجی کالا کیف مدرسه دخترانه را به خوبی پوشش داده و برخی از افراد برای خرید آنلاین به این بازار توجه کردند.

فروش عمده کیف مدرسه دخترانه ابتدایی ارزان

مقطع تحصیلی ابتدایی به دلیل فعالیت های کلاسی نسبت به مقاطع بالاتر حجم تئوری کمتری را دارند و کیف مدرسه  دخترانه ابتدایی و پسرانه بیشتر به عنوان  وسیله ای جهت بردن وسایل اولیه ماکت سازی و یا کاردستی استفاده می شود.  از این روی در هنگام خرید کیف مدرسه پسرانه ابتدایی و  کیف مدرسه دخترانه ابتدایی ارزان باید به تعداد جیب های داخلی  وسایل مورد نیاز برای جادهی وسایل ساخت کاردستی کمک می‌کند توجه کنیم.  این مورد باعث شده است که حتی خانواده ها برای راحتی بیشتر دانش آموزان خود خرید کیف مدرسه دخترانه ابتدایی چرخدار را برای حمل راحت تر وسایل آموزشی انتخاب کنند.

تولید کیف پسرانه شیک با قیمت رقابتی جهت صادرات به عراق

با توجه به تاثیر گذاری محصول بر خریدار و ایجاد جذابیت عرضه انواع مختلف کیف پسرانه شیک با کاربردهای مختلف روش مطمئنی است برای آنکه محصولات شما فروش خوبی داشته باشد.  در بازار فروش عمده و خرید کیف مدرسه پسرانه شیک و همین طور کیف دستی پسرانه شیک استفاده از پارچه های جذاب و جزئیات مهم در دوخت می‌تواند عملکرد شما را برای اقبال عمومی مورد تحسین قرار دهد.  نکته مهم آن که فرایند تولید کیف مدرسه با نوآوری های حال حاضر سرعت بیشتری گرفته است و تنوع زیادتری را در بازار فروش عمده ایجاد کرده است. در سال‌های گذشته با توسعه تجارت و ارتباطات با کشورهای همسایه ایران از جمله عراق منجر شده تا صادرات کیف چرم  به عراق و صادرات کیف پسرانه شیک سایر کشورهای همسایه ایران از جمله کشورهای حوزه خلیج فارس افزایش پیدا کند. برای مثال درخواست برای خرید کیف مدرسه در  چند  ماه قبل از آغاز سال تحصیلی توسط برخی از وارد کنندگان عراقی کیف مدرسه و همینطور فروش عمده کوله پشتی و یا انواع مختلف کیف مسافرتی انجام می‌شود.

تولید کیف پسرانه شیک با قیمت رقابتی جهت صادرات به عراق

کیف مدرسه دخترانه ابتدایی ارزان ویژه خیریه ها

تعداد جیب داخلی و همینطور جیب های جانبی برای تولید کیف مدرسه در طرح های مختلف از جمله عوامل تاثیر گذار برای قیمت نهایی در خرید کیف مدرسه پسرانه و همینطور فروش عمده و بازار خرید کیف مدرسه دخترانه ابتدایی ارزان است.  برای مثال در تولید کیف دخترانه علاوه بر هزینه های چاپ با کیفیت های مختلف،   کیفیت یراق و بند استفاده شده تاثیر زیادی در تولید کیف مدرسه دخترانه ابتدایی ارزان دارد. با توجه به ضرورت تنوع در ارائه قیمت به مشتریان و آگاهی از توانایی خرید اقشار مختلف جامعه ایران ارائه لیست قیمت کیف مدرسه دخترانه ابتدایی ارزان روشی است که مجموعه تولیدی دورسل هرساله برای حمایت از تمامی اقشار جامعه به آن اعتقاد دارد.

مزیت کیف پسرانه چرخدار

انواع متفاوت چرخ های پلاستیکی و سیلیکونی که حتی با چراغ های ال ای دی روشن شده‌اند و همینطور دسته‌های بسیار نرم و ارگونومیک موجب شده است تا مدل‌های مختلف کیف پسرانه چرخدار در بازار تولید کیف مدرسه و خرید کیف مدرسه پسرانه بسیار پرطرفدار باشد.  با توجه به لیست قیمت کیف چرخدار پسرانه که قدری گرانتر از مدلهای دیگر است،  توجه به این امر ضروری است که بسیاری از خانواده ها علاوه بر استفاده از مزیت کیف چرخدار به دوام استفاده مجدد در سال‌های بعد توسط دانش آموزان خود، ارجحیت خرید کیف مدرسه پسرانه ابتدایی چرخدار را نسبت به انواع کیف های ساده بیشتر می بینند.

فروش بالای کیف مدرسه دخترانه فانتزی با قیمت درب کارخانه

کارگاههای تولید کیف مدرسه در تهران، اصفهان، مشهد به عنوان سرآمد واقعیت‌های تولید کیف مدرسه دخترانه فانتزی و مدل های جذاب  دیگر شناخته می‌شوند. اما  اگر برای خرید کیف مدرسه دخترانه فانتزی دیجی کالا را انتخاب می کنید، میتوانید بررسی های گوناگونی را در میان محصولات مختلف و حتی تفاوت‌های ظاهری و کاربردی را با خرید کیف مدرسه پسرانه مقایسه کنید. در حال حاضر خرید اینترنتی کیف مدرسه دخترانه فانتزی نسبت به سایر مدل‌ها به دلیل جذابیت بصری و فرم های تازه فروش بالاتری را داشته است.

کیف مدرسه دخترانه فانتزی

قیمت عمده کیف مدرسه پسرانه دبیرستانی دورسل

تفاوت مقاطع تحصیلی و افزایش سن موجب تغییرات ظاهری در استخوان بندی و طبیعتاً بزرگ شدن دانش آموزان از نظر آناتومی عاملی است که نباید نادیده گرفت.  تمامی این عوامل نشان دهنده آن است که بازار کیف مدرسه پسرانه دبیرستانی علاوه بر تفاوت از نظر ظاهری محصولات؛ به میزان کاربردی بودن آن اضافه شده و از میزان زیبایی‌های آن به نسبت سلیقه ها و تفاوت آنها قدری کم خواهد شد.  به عنوان  نمونه بسیاری از کارگاه های تولید کیف مدرسه برای جلب رضایت مشتریان در خرید کیف مدرسه پسرانه دبیرستانی به این اصل دقت می‌کنند که تنوع ها و همینطور تعداد جیب های داخلی کیف برای جاگذاری و طبقه بندی کردن وسایل مورد نیاز دانش آموزان در مقاطع دبیرستان باعث جلب نظر خریداران می‌شود.  برای دریافت مشاوره و همینطور انتخاب بهترین گزینه ها جهت خرید عمده و لیست قیمت رقابتی انواع کوله پشتی و کیف مدرسه با تماس با واحد پشتیبانی و فروش مجموعه دورسل؛ میتوانید به سود حاصل از کار خود افزوده و ما را به عنوان همراه همیشگی در نظر داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
امیرحسین یوسفی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09128153744
telephone icon شماره ثابت: 02155982639
fax icon فکس: 02155982639
telegram icon کانال تلگرام: behellco@
email icon پست الکترونیکی: Yousefi.amir.h@gmail.com
address icon آدرس: پایین تر از بهارستان ،بعد از چهارراه سرچشمه، بالاتراز بیمارستان سپیر ،پاساژ عقیق، پلاک بی 16،کیف سارینا

مطلب پیشنهادی

تولید سفارشی کیف مدرسه | تولیدی کیف سفارشی ارزان

تولید سفارشی کیف تفاوت سلیقه ها عاملی تاثیرگذار در تولید سفارشی کیف حساب میشود.  برای …

پاسخی بگذارید